Banka

Tak ako každý štát planéty Zem, aj Tralaland má svoju menu. Môžeme povedať, že mena republiky Tralaland je menou, o ktorú sa opiera celý finančný systém  republiky. Mena je krytá pohodou, smiechom, dobrou náladou a prácou občanov v aktivitách. Od založenia Tralalandu zohrávala mena svoju úlohu pozitívne. História vzniku tralalanov odkazuje na jej tvorcov, ale v poslednom období sa orientuje na osobnosti, ktoré môžu byť vzorom pre občanov Tralalandu. Od roku 2010 vstúpila do obehu aj bankovka s portrétom Júliusa Satinského, jedného z prvých členov Združenia priateľov Tralalandu. Bankovky sa Vám iste páčia a celý vývin môžete vidieť pri Vašej návšteve u nás. Pri akreditácii občana do Tralalandu dostane každý bankovú knižku a vstupné tralalany (na ruku, alebo vkladom do bankovej knižky).

Kurz výmeny bodov získaných v jednotlivých aktivitách a pri rôznej činnosti vyhlasuje guvernér banky republiky Tralaland každý deň. Kurz sa vypočítava na základe dobrej nálady, počasia, programu a kurzov svetových mien. Tralalany nie sú zameniteľné a môžu ich vlastniť iba občania. Úroky uložených tralalanov sú jednými z najlepších v rámci komparácie so svetovými bankami.  Autorom výtvarného návrhu tralalandskej  meny je akad.mal. Karol Felix

Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2018-09-25

Prihlasovanie do Tralalandu 2019 spustíme 2. januára 2019 o 11.00 hodine. Pozor!!! Počet miest je limitovaný, záujem každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity.

2018-01-02

Z dôvodu technických problémov posúvame otvorenie prihlášok na 11.00. Ďakujeme za pochopenie. 

2017-12-25

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2018 o 10,00 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

Staršie články