Pridaj sa k nám

Staňte sa súčasťou výnimočného tímu Prvej detskej prázdninovej republiky Tralaland a zažite s nami nezabudnuteľné chvíle v lete 2019. Prečo výnimočného? Herci, hudobníci, tanečníci, športovci, ale najmä šikovní ľudia, ktorí majú chuť pracovať s deťmi sa rok čo rok stretávajú na tomto jedinečnom mieste, aby sa aspoň na chvíľku vrátili do svojich detských čias. Sú to ľudia, ktorých táto práca nielen baví, ale majú aj organizačné schopnosti, zmysel pre kolektív, sú veselí, komunikatívni, zodpovední a majú cit pre detskú hravosť a tvorivosť.

 

Tralaland je spolková republika, ktorá má svoje hranice, prezidenta, parlament, vládu i ústavu, hymnu, vlastné peniaze aj štátny sviatok. Vznikol v roku 1992 a dnes oslavuje svoje 28. výročie, je teda jedným z najstarších detských táborov na Slovensku. Nachádza sa v krásnom prostredí kremnických vrchov neďaleko mesta Zvolen. Toto miesto ponúka priestor pre absolútne vyžitie nielen pre deti, ale i dospelých. Má dve vlastné jazerá, bazén, amfiteáter, multifunkčné ihriská s umelým osvetlením, lanovú dráhu, divadelné profesionálne vybavené javisko, výtvarný ateliér, ranč s koňmi, malú ZOO, Tralabar, Tralabanku a veľa, veľa iného.

Deti sa stávajú občanmi Tralalandu na trinásť dní, počas ktorých toho stihnú naozaj veľa.

 

A kým sa stanete vy? Guvernérmi, ktorí počas celého ciklónu (turnusu) zastupujú rodičov občanov a od ktorých osobného nasadenia a záujmu záleží úspešnosť programu a spokojnosť detí. Guvernéri spolu s programom sú základným pilierom prázdninového pobytu. O svojich občanov sa dôkladne starajú od ich prebratia od rodičov v deň príchodu až po ich odovzdanie v deň odchodu. Pri tejto práci im pomáhajú aj ostatní členovia vlády, ako aj odborníci z oblasti pedagogiky. Nebudete na to teda nikdy sami.

Prihláška

Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2018-09-25

Prihlasovanie do Tralalandu 2019 spustíme 2. januára 2019 o 11.00 hodine. Pozor!!! Počet miest je limitovaný, záujem každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity.

2018-01-02

Z dôvodu technických problémov posúvame otvorenie prihlášok na 11.00. Ďakujeme za pochopenie. 

2017-12-25

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2018 o 10,00 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

Staršie články